HALİLİYE BELEDİYESİ, GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRİYOR
59 okunma

HALİLİYE BELEDİYESİ, GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRİYOR

Haliliye Belediyesi’nin gençlerin hizmetine sunduğu spor kurslarından faydalanan öğrenciler, tekvando ve judo kurslarına yoğun ilgi gösteriyor. Haliliye Belediyesi ile spor alışkanlığı kazanan ve tatilleri değerlendiren gençler, Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyor.

ABONE OL
Haziran 4, 2024 11:39
HALİLİYE BELEDİYESİ, GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber: Azize Yıldız

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın gençlere yönelik yatırımları ile Haliliye Belediyesi bünyesinde sporcu nesil yetişiyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde bulunan Aliya İzzetbegoviç Spor ve Yaşam Merkezi, Eyyüp Cenap Gülpınar Spor Merkezi ve Sabiha Özlek Spor Salonu ile geleceğin genç sporcuları yetiştiriliyor. Başkan Mehmet Canpolat’ın lisanslı sporcular yetiştirilmesi hedefiyle hizmet veren spor kursları, Haliliyeli gençler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Hayallerine hazırlanan gençler, uzman antrenörler nezaretinde hedefleri için ter döküyor. Tekvando ve judo spor dallarıyla ilgilenen öğrencilere teknik ve uygulamalı eğitim veren eğitmenler, gençlere sporu sevdiriyor. Haliliye Belediyesi ile spor alışkanlığı kazanan öğrenciler, tekvando ve judo dalındaki müsabakalara katılarak, başarılarıyla boy gösteriyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise 7- 14 yaş grubuna yönelik basketbol, voleybol, tekvando, judo, futbol ve yüzme kurslarını devam ettiği belirtiliyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

KATEGORİNİN POPÜLERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.