Yıldız güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
49 okunma

Yıldız güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Başkan Mehmet Yıldız, güven tazeleyerek yeniden Şanlıurfa Sürücü Kursları ve Eğitimciler Derneği başkanlığına seçildi.

ABONE OL
Nisan 29, 2024 20:36
Yıldız güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ŞANSED BAŞKANLIĞINA YILDIZ YENİDEN SEÇİLDİ

Şanlıurfa Sürücü Kursları ve Eğitimciler Dernek binasında düzenlenen olağan genel kurulda Şanlıurfa’da faaliyet gösteren sürücü kursları başkanlarını belirledi.
çoğunluğun sağlandığı kurulda mevcut Başkan Mehmet Yıldız, güven tazeleyerek yeniden Şanlıurfa Sürücü Kursları ve Eğitimciler Derneği başkanlığına seçildi.

 

Şanlıurfa Sürücü Kursları ve Eğitimciler Derneği Olağan Kurulunda mevcut Başkan Mehmet Yıldız, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
Güneydoğu Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimciler Federasyonu’na bağlı Şanlıurfa Sürücü Kursları ve Eğitimciler Derneği Olağan Genel Kurulu bu gün gerçekleşti. Genel Kurula Güneydoğu Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimciler Federasyonu Başkanı Mansur Yılmaz ve delegeler katıldı.

 

 

Şanlıurfa Sürücü Kursları ve Eğitimciler Derneği başkanlığına seçilen Mehmet Yıldız, kentte faaliyet gösteren sürücü kurslarının sorunlarının çözümü konusunda çaba göstereceklerini söyledi.
Başkan Mehmet Yıldız, olağan Genel Kurula katılan Güneydoğu Anadolu Sürücü Kursları ve Eğitimciler Federasyonu Başkanı Mansur Yılmaz’a günün anısına plaket takdim etti.

 

Haber :Azize Yıldız

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

KATEGORİNİN POPÜLERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.