Sağlık hizmetleri bir ekip işidir
40 okunma

Sağlık hizmetleri bir ekip işidir

12-18 Mayıs Hemşirelik haftası ve 12 Mayıs Dünya Hemşireler günü dolayısıyla Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Abdullah Solmaz bir kutlama mesajı yayınladı.

ABONE OL
Mayıs 11, 2024 14:35
Sağlık hizmetleri bir ekip işidir
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdullah Solmaz mesajında; “Sağlık hizmetleri bir ekip işidir, Sağlık hizmetlerinin herkes için eşit ulaşabilir ve sürekli olması ancak iyi bir ekip çalışmasıyla oluşturulabilir, bu ekip içinde çok önemli bir işlevi olan Hemşirelik aynı zamanda bir bilimdir. Çünkü sanatların en güzeli olan İnsanı Sevmeyi gerektirir.” Hemşirelik bir sanattır, Hastanın gözündeki ışığı görmek, teşekkürü tevazuuyla kabul etmektir. Onun adına en iyiyi dilemek ve bunun için çaba sarf etmektir. Bu duygularla “Önce İnsan” diyerek halka ve insanlığa hizmeti şiar edinmiş, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden, bu yüce mesleğin mensubu bütün fedakâr, cefakâr hemşirelerimizin “Hemşireler Gününü” kutlayarak meslek hayatlarında başarılar dilerim” dedi.
Solmaz; Anneler gününü de kutlayarak ‘Tüm Annelerimizin Anneler günü’nü kutluyor, sağlıklı mutlu günler diliyorum dedi.

 

Haber: Azize Yıldız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

KATEGORİNİN POPÜLERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.