Bugun...


Okullarımızda ‘’ Bağımlılıklarla Mücadele ‘’ Seminerleri Verildi
Tarih: 15-11-2017 15:17:53 Güncelleme: 15-11-2017 15:17:53 + -


İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Müftülüğü ve Yeşilay Şanlıurfa Şubesi iş birliğiyle’’ Bağımlılıklarla Mücadele’’ projesi kapsamında Eyyubiye Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Eyyubiye Kız İmam Hatip Anadolu Lisesinde Formatör Öğretmen Reşat Gülşen, Eğitim Uygulayıcısı Kübra Deveci ve Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik tarafından öğrencilere seminer verildi.

facebook-paylas
Tarih: 15-11-2017 15:17

Okullarımızda ‘’ Bağımlılıklarla Mücadele ‘’ Seminerleri Verildi

Verilen seminerin akabinde çeşitli etkinlikler yapılarak, öğrenciler hem bilgilendirilip hem de neşeli dakikalar yaşatıldı.                                                                                 

Seminer de sağlıklı yaşam bilinçli teknoloji kullanımı zararlı alışkanlıklar konularında öğrencilere seminer verip çevredeki olumsuz kişilere karşı uyanık olma arkadaş seçimi konularında da karşılıklı görüş paylaşımında bulunuldu. Seminer esnasında İl Milli Eğitim Müdürümüz sayın Şerafettin Turan selamlarının iletilmesi salondakiler tarafından büyük bir coşku ile alkışlandı. Yeşilay Şube Başkanı Muharrem Çelik Yeşilay ın tarihçesi ve kuruluş amacı geldiği noktayı öğrencilere aktararak Yeşilay ile çalışmalara katılmaları konusunda gençlerden söz aldı.

 


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI