Bugun...


M.Şükrü Çadırcı

facebook-paylas
Yok mu Bir Babayiğit Şanlıurfa Sporu Kapatıyorum Diyen!!!
Tarih: 22-08-2020 16:06:00 Güncelleme: 22-08-2020 16:09:00


Yeter yeter yeter, Allah için.!!!! Bizleri dertli ettiniz kapatın artık.!!! Bu dertten kurtulalım….

Zeynel Başkan’ın gafları potları devam ediyor. Hasan Şahin’e ‘’kenara çekil Vali Bey özel bir şirketle görüştü, takımı tüm borçlarıyla onlara vereceğiz.’’ Söylemleri de fos çıktı. Bu adam veya adamlar, resmen Urfalılar ile bizlerle dalga geçiyor.  Oynuyorlar…;

 

Diğer bir konu Şanlıurfa spor web sayfasından ‘’her hangi bir şirket ile şifahi veya resmî herhangi bir görüşmemiz olmamıştır’’ demeci paylaşılıyor!

 

Güler misin, ağlar mısın???

 

Urfa spor yönetimi komple istifa etmedi mi?

 

Bu açıklamayı kulüp adına yoksa kulübün personelimi yaptı veya onlara kim, kimler yaptırdı??? yeni yeni şeyler görüp öğreniyoruz tam bir komedi filmi döndü veya yönetim istifa ettiyse yasa gereği niye kayyum atanmaz!!! yine bilmediğimiz ne oyunlar oynanıyor .???

 

Yok yönetim istifa etmemişse, niye kimse yazmaz, çizmez konuşmaz..; sanki gizli bir el Urfa sporun üstündeki elini çekmiyor, planlı bir oyun oynamaya devam ediyor .

 

Ağalar paşalar ligin başlamasına bir ay kaldı.  Yarın öbür gün antrenmanlarım başlaması lazım. Yeni yönetim, transfer tahtası derken birde bakarsınız şapkadan efsane kaptanımız Mutlu hoca çıkıp; ‘’ben bu takımı kapattırmam’’ deyip, geçen yılki komediyi bizlere tekrar izlettirmeye kalkarsa kimse şaşırmasın.!!!

 

Nasıl olsa arkayı 5 lemeye, 6 lamaya alıştırıldık.

 

Vekillere, Belediye başkanlarına, STK’lara ve geçmişte başkanlık ve yöneticilik yapmış ilgili tüm insanlar hepiniz bir Urfa spora sahip çıkamadınız, hak ettiği şekilde yaşatamadınız…;

 

Yazıklar olsun sizlere ve tüm bu olumsuzluklara sessiz kalan Urfa halkına onlarca defa yazıklar olsun.!!!!

 

Kalın Sağlıcakla

 Bu yazı 3236 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI