Bugun...


M.Şükrü Çadırcı

facebook-paylas
Sahte Yüzler… Fake Hesaplar…
Tarih: 11-02-2020 22:17:00 Güncelleme: 11-02-2020 22:17:00


İki milyonluk şehrin iki profesyonel takımından biri olan URFASPOR uzun süre sahipsizlik ve bananecilik yüzünden kapanmaya ramak kala Sayın Nihat Çakır ve ekibi bir yönetim yaparak 50 yıllık koca çınarın kapanmaması için belki de gövdelerini taşın altına koydular ve çok büyük bir fedakârlık yaparak yönetimi kurdular. Buraya kadar her şey çok güzel tamda biz sporseverlerin istediği oldu. Fakat Urfa’da bir atasözü der ki; ‘’Ağacın kurdu içindedir’’

 

Herkesler bir hesap peşindedir. Sözde bu sahte yüzler, Urfa sporun yaşamasını isterken özde kapanmasını istemektedir. Kapanırsa ellerine ne geçecek koca bir HİÇ.!!!

 

Ama olsun tek gayeleri bu yönetim başarılı olmasın, Nihat Çakır ismi yıpransın. Yönetimde özveriyle çalışan 20 tane arkadaşımızın moralini bozmak ve huzursuz olmalarını sağlamak. Haa,  Ellerine ne geçecek.!. Vallahi Billahi sadece kötülük başkada bir şey olmayacak.

 

Ben kongreyi takip ettim. Başkan, hiç bir taahhütte bulunmadı. Sadece Urfa sporun borçlarını minimize edebilirse ve takımı yaşatma anlamında çabaları olacağını ve destek olunursa başarılı olunacağına inananların en başında gelenlerdenim. Ve bu ana gelene kadar kısmen başarılı olduklarını görüyorum. Fakat mülki erkân destek olmadan olmaz.

 

Benim izlenimlerim Başkan, yalnız bıraktırılmak isteniyor. Biz sana kulübü verdik git başının çaresine bak deniyor. Birde kendini gizleyen sahtekârlar var. Fake hesaplarla sahte yüzlerle akılları sıra başkana, yönetimine vurmaya çalışan soytarılar var. Soytarılar diyorum, bu en hafif bir tabirdir… Onların amacı yönetim başarılı olmasın kulüp kapansın. Ellerine hiç bir şey geçmeyecek.!.

 

 

Madem bu kadar seviyordunuz, URFASPOR u niçin yönetim yapmadınız.?. Kongrede erkek gibi çıksaydınız, talip olsaydınız, siz alsaydınız… Şimdi kapalı kapılar ardından Urfa spora ve yönetimine kaçak güreşerek vurmaya çalışıyorsunuz. Sahte hesaplarla sahtekâr beyninizle hastalık yaymaya çalışıyorsunuz. Yapmayın!!!

 

Ben naçizane aşağı yukarı hepinizi tanıyorum. Zamanı gelirse ve sizler durulmazsanız bu sayfadan hepinizi deşifre ederim. Bunu da bilin!!!

 

İki milyonluk şehrimin takımını sizin gibi iç hesapları olan, ama tavuk ciğeri kadar ciğeri olmayan siz sahtekarlara yedirmem, bunu da bilin.!!!

 

Eğer delikanlıysanız, ilk seçimde yönetime talip olursunuz… Bunun takipçisi olacağım…

 

 

***Kalın sağlıcakla***

 Bu yazı 3254 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI