Bugun...


Bedirhan KARASAPAN

facebook-paylas
7 Rakamının Gizemi
Tarih: 11-02-2020 21:49:00 Güncelleme: 11-02-2020 21:49:00


Değerli Kardeşlerim bugünkü konumuz 7 sayısı ile ilgili. Ve 7 nin Gizemi sürekli bahsedilir. Cennet 7, Cehennem 7, yeraltı Arzı 7, yer üstü arzı 7, dünyayı çevreleyen kozmonotlar 7, 7 yıldızdan bahsedilir, 7 gezegenden bahsedilir. Gökkuşağının Rengi 7. Dünyanın 7 harikasından bahsedilir. 7 cücelerden bahsedilir. Namaza dururken 7 tane uzvumuz, secdeye varır. Kurban payımız 7 dir.

 

Demek ki bu 7'nin bir Gizemi vardır. Doktorlara gidersiniz doktorlar ağır hastalık olduğu zaman ırsi midir, ya da genetik midir.?. Diye sorar. Ayrıca 7 sülaleden bahsedilir. Bazı hastalıklar, musallatlar, sihirler, büyüler, nazarlar, ahlar, beddualar, söz verip de yerine getiremedikleri sözlerden dolayı 7 evlada kadar sirayet eden bazı hastalıklar olur. Bazı musallatlar olur. Çevrenizde görmüşsünüzdür bazı ailelerde sanki kara bulut gibi çökmüş üzerlerine hepsi birbirlerine benzerler. Bu benzerlikten ziyade üstlerinde bu karabulutlar fark edilir. Atadan dededen gelen negatif enerjilerdir. Bunlar yani kişi 7 sülaleden hem anne tarafından hem baba tarafından 254 anne babasına tekabül eder. Yani kişi bazı ritüeller yapmadığı müddetçe 254 tane hem anne tarafından hem baba tarafından ona ulaşan bütün olumsuzluklarından zarar görebilir. Eğer bu ritüelleri yerine getirmediği müddetçe atadan ve dededen gelen nazardır, sihirdir, büyüdür,  beddualardır, musallatlardır. Bunların hepsinden hayatı boyunca etki altına girebilir. Söz, ‘’Kurşun gibidir.’’ Büyüklerimiz der ki, ‘’ Söz, ağızdan çıkmadan senin esirindir. Söz, ağızdan çıktıktan sonra sen sözün esirisin.’’

Kişi babasının ya da annesinin anne tarafındaki dedesinin ya da baba tarafındaki babasının ya da baba tarafındaki dedesinin 7 dedesi ne kadar ah beddua almış ya da nazar almış, musallat almış olduğunu bilemez.

 

Bu etkiden kurtulmak için bir dahaki sayımızda inşallah, ‘’Bağ Kesme’’ duası paylaşacağım. Bu dua ile birlikte ve bu duayı yaptıktan sonra kişi hayat dengesinin kendisinin, dengesinin, uykusunun nasıl değiştiğinin farkına varacak ve nasıl hafiflediğini farkına varacaktır. İnşallah.!!!Bu yazı 6085 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
sanalbasin.comüyesidir" target="_blank">
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI